درباره ما

 

امروز ما بسیار مفتخر و خرسندیم که توانسته ایم  سی سال تلاش و فعالیت در حوزه صنعت سنگ را تا به امروز پیش ببریم و توانسته ایم خدمتی به شما همراهان عزیزمان ارائه دهیم .

هر انسانی در این گیتی پا نهاده است تا رسالتی را به ارمغان برساند ، بازرگانی زاندس (Zandes) رسالتش را در سی سال گذشته پیدا کرده و همچنان این رسالت را دنبال می کند تا بهترین ها را برای کشورش نمایان کند.

الان به شکرانه لطف و الطاف خداوندی خانواده ای بزرگ را با مشتریان و اعضاء خود تشکیل داده ایم تا بتوانیم با نیروی بزرگ و قوی ، گام هایی استوار و هدفمند را در مسیر رسالت خود بر روی نقشه ی هدف بگذاریم.

زاندس در زمینه های خرید ، فروش ، تولید ، تامین ، پخش ، توزیع ، عرضه ، تجارت ، ترخیص کالا ، صادرات و واردات وارد عرصه کار و تجارت شده است .

زاندس (Zandes) کار خود را به گونه ای انجام می دهد که تاثیری  مثبت را برجوامعی که انسان ها در آنجا زندگی می کنند و کار می کنند بگذارد ، و زمینه های پیشگام در نوآوری را با تولید محصولاتش بصورت پایدار ،  با همراهی تیمی خلاق و ایده پرداز فراهم می کند.

آنچه که به گروه بازرگانی زاندس طول عمری مفید و ماندگار داده است قرار گرفتن و استوار بودن بر چهار اصول اعتماد ، وفاداری ، رضایت و کیفیت بوده است .

ما همیشه به دنبال بازخورد و داستانهای جدید هستیم. برای برقراری تماس با تیم ما تماس بگیرید.

لیست شبکه های اجتماعی بازرگانی زاندس (Zandes) :

کانال تلگرام

صفحه ی رسمی اینستاگرام 

صفحه یپینترس

صفحه لینکدین

صفحه رسمی در لنزور

توییتر

آپارات

یوتیوب

 

 

Our Services

Zandes Trading has taken a wide range of services to the comfort and growth of its customers' business ventures with a new approach.

Import & Export of Stone

Zandes Trading is a leading and well-known export and import company in the field of stone industry.

Production of Custom Stone Orders

Zandes Trading has succeeded in producing a variety of stone orders and related supplies in custom and custom dimensions.

Direct support

Direct & uninterrupted continuous support is provided by our conscientious objectors at Zandes Trading Complex.

Customs clearance

In the field of export and import, stone and other commercial goods, the customs clearance team is ready to provide services in all customs stages.

Express Delivery

Orders of stone, tile, ceramic and wood in Zandes collection will be sent after express delivery during express delivery.

Free consultation

The free consultation team will help you to get stones or tiles, etc. with important factors according to your needs.

Contact us